West Ukraine Digital розпочинає роботу над новим великим проектом

West Ukraine Digital розпочинає роботу над новим великим проектом, з нагоди запуску якого 20 вересня 2022 року було проведено прес-конференцію, де було презентовано проєктну діяльність Центрів підтримки підприємців Дія.Бізнес у Тернополі та Ужгороді.

 • Детальніше

  Під час прес-конференції обговорили деталі подальшої роботи центрів Дія.Бізнес, які працюватимуть над розбудовою бізнес-спільноти в Тернопільській та Закарпатській областях. Центри надаватимуть консультативну підтримку переміщеним підприємствам, допомагатимуть їм адаптуватися до нового середовища та відновити ефективну роботу. Особливий акцент буде на допомозі креативному сектору.
  Пріоритетні напрямки роботи центрів: ● підтримка та розвиток бізнес-середовища в регіоні; ● освітні програми з розвитку бізнесу для переміщених підприємств;● консультаційна підтримка щодо старту та ведення бізнесу;● курси, тренінги для представників креативного сектору;● та багато іншого.
  Привітав початок такої важливої ініціативи постійний представник в Україні Бюро USAID з ініціатив перехідного періоду, Шадрах Людеман.
  Прес-конференція відбулась за участі: Андрій Ремізов - в.о. директора ДУ «Офіс з розвитку підприємництва та експорту» Ігор Крисоватий - заступник міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Віктор Устенко - заступник начальника Тернопільської обласної військової адміністрації Галина Воляник - директор департаменту економічного розвитку і торгівлі Тернопільської ОВА Ксенія Качурівська - керівниця Центру підтримки підприємців Дія.Бізнес у Тернополі, керівниця проєктного офісу West Ukraine DigitalЛеся Кайнер - керівниця Центру підтримки підприємців Дія.Бізнес в Ужгороді.
  ГО «Вест Юкрейн Діджитал» є виконавцем проєктної діяльності Центру Дія.Бізнес у Тернополі та Ужгороді, що виконується за підтримки Агентства США з міжнародного розвитку (USAID).

Illustration
Illustration
Illustration
Illustration
Illustration