Illustration


Шановні пані та панове!   Громадська організація “ВЕСТ ЮКРЕЙН ДІДЖИТАЛ” реалізовує проєкт “Обличчя бізнесу в громаді” в межах грантового конкурсу з системної підтримки малого і середнього підприємництва на замовлення програми міжнародної співпраці «EU4Business: відновлення, конкурентоспроможність та інтернаціоналізація МСП», яку спільно фінансують Європейський Союз і уряд Німеччини. Грантовий конкурс виконує Фонд розвитку підприємництва, стратегічним виконавцем програми є німецька федеральна компанія Deutsche Gesellschaft für Internationale Zusammenarbeit (GIZ) GmbH. Програма спрямована на підтримку економічної стійкості, відновлення та зростання України, створення кращих умов для розвитку українських малих і середніх підприємств (МСП), а також підтримку інновацій та експорту.  EU4Business – ініціатива Європейського Союзу, яка допомагає малим і середнім підприємствам у країнах Східного партнерства. Детальніше: www.eu4business.org.ua  Метою проекту «Обличчя бізнесу в громаді» є створення кращих умов для розвитку підприємництва в громаді, формування інноваційної культури ведення бізнесу та набуття компетенцій комунікації, що сприятиме розширенню доступу МСП до нових ринків збуту поза межами громади.  
Ми оголошуємо:
Тендер №240423\1 для закупівлі послуг для реалізації даного проекту У випадку Вашої зацікавленості, просимо ознайомитися із технічним завданням до послуги. 
Пропозиції та резюме потенційного виконавця мають бути надіслані виключно на електронну адресу moc.liamg%40latigideniarkutsew, зазначивши у темі листа "Пропозиція до тендеру №240423\1, назва компанії”.  
Запитання щодо технічних або організаційних питань мають бути надіслані на електронну адресу - moc.liamg%40latigideniarkutsew з посиланням на номер тендеру в темі листа.  Пропозиції мають бути подані до 23:59 години 25 квітня 2023 р.

Тендер №250423\1 для закупівлі послуг для реалізації даного проекту У випадку Вашої зацікавленості, просимо ознайомитися із технічним завданням до послуги   Пропозиції та резюме потенційного виконавця мають бути надіслані виключно на електронну адресу moc.liamg%40latigideniarkutsew, зазначивши у темі листа "Пропозиція до тендеру №250423\1, назва компанії”.  Запитання щодо технічних або організаційних питань мають бути надіслані на електронну адресу - moc.liamg%40latigideniarkutsew з посиланням на номер тендеру в темі листа.  Пропозиції мають бути подані до 12:00 години 26 квітня 2023 р.

Тендер №240423\3 для закупівлі послуг для реалізації даного проекту У випадку Вашої зацікавленості, просимо ознайомитися із технічним завданням до послуги. Пропозиції та резюме потенційного виконавця мають бути надіслані виключно на електронну адресу moc.liamg%40latigideniarkutsew, зазначивши у темі листа "Пропозиція до тендеру №240423\3, назва компанії”. Запитання щодо технічних або організаційних питань мають бути надіслані на електронну адресу - moc.liamg%40latigideniarkutsew з посиланням на номер тендеру в темі листа. Пропозиції мають бути подані до 23:59 години 25 квітня 2023 р.