Програма «Фінансист» — нові можливості для українського бізнесу завдяки партнерству центрів Дія.Бізнес з UKRSIBBANK та Mastercard
вересень 2022 — дотепер

У рамках співпраці в офлайн-центрах Дія.Бізнес відкриті спеціальні консультаційні зони від UKRSIBBANK BNP Paribas Group та Mastercard, де кожен підприємець може отримати інформацію про фінансові рішення для розвитку бізнесу.
Окрім цього, задля розвитку професійних навичок українських підприємців, Дія.Бізнес, UKRSIBBANK BNP Paribas Group та Mastercard розпочали освітню програму «Фінансист» – серію освітніх лекцій онлайн та офлайн – у центрах Дія.Бізнес, що вже відновили роботу. Експерти з різних сфер розповідатимуть про управління фінансами, тенденції розвитку українського підприємництва, технологічні рішення, маркетинг-стратегії та ін. Лекції безкоштовні – послухати їх зможуть всі охочі.
Співпраця стартує в онлайн-форматі у всій мережі центрів, запуск офлайн наразі – з Тернополя, Ужгорода, Кривого Рогу та Полтави, адже частина центрів з безпекових питань продовжує працювати в онлайн-форматі.