Жіночий бізнес-клуб Advanta
жовтень — грудень 2023

Найбільшим очікуванням та потребою на сьогодні для жінок-підприємиць є набуття практичних знань щодо ведення та розвитку бізнесу, структуризація бізнес-моделей на всіх етапах його розвитку, а також прагнення до нетворкінгу, нових ідей, натхнення, інсайтів, пошуку партнерів, підвищення впевненості, саморозвитку та оволодіння сучасними методами маркетингу. Жінки також бажають отримати навички приваблення інвесторів, масштабування бізнесу, просування своїх підприємств та менторської підтримки. 
Впродовж жовтня-грудня 2023 у центрі Дія.Бізнес у Тернополі відбулись воркшопи та майстер-класи для підтримки жінок-підприємиць в межах програми EU4Business.
Зокрема, програмою було передбачено: надання менторської допомогти, знань, ресурсів, навичок необхідних для успішної кар'єри у сфері підприємництва.
◾менторство;◾бізнес-сніданки та бізнес-бранчі;◾трансформаційні ігри;◾мастермайнди;◾майстер-класи;◾ретрит та багато іншого
Жіночий клуб доступний для жінок незалежно від віку, регіону та досвіду ведення бізнесу. У кожного свої переваги, наша – ком'юніті! 
Заходи організовані у межах програми міжнародної співпраці «EU4Business: відновлення, конкурентоспроможність та інтернаціоналізація МСП» за співфінансування Європейського Союзу та уряду Німеччини. Програма спрямована на підтримку економічної стійкості, відновлення та зростання України, створення кращих умов для розвитку українських малих і середніх підприємств, а також підтримку інновацій та експорту.  Стратегічний виконавець програми – німецька федеральна компанія GIZ. Локальний партнер з виконання – ГО «Вест Юкрейн Діджитал» спільно з Центром підтримки підприємців Дія.Бізнес у Тернополі.