Illustration


Вакансії 

Проєктний менеджер


Запрошуємо до співпраці відповідального, мотивованого та орієнтованого на результат проєктного менеджера.
Основні обов’язки: забезпечувати успішне досягнення цілей та організовувати ефективну діяльність Проєктного офісу на тактичному та стратегічному рівнях, розвивати можливості та розширювати клієнтську базу, забезпечувати злагоджену співпрацю з усіма учасниками для досягнення найвищої продуктивності, а також:
1. Планування та організація проектів: потрібно чітко зрозуміти місію та цілі організації та вміти пропонувати ідеї для їх реалізації. Вамі потрібно буде працювати разом із керівником Проєктного офісу та командою над підготовкою заявок для різноманітних фондів та донорів (в тому числі іноземних), брати участь в складанні бюджету проекту, таймлайну тощо.
2. Управління командою: потрібно координувати роботу команди, залученої в проект, контролювати дотримання дедлайнів та ефективне виконання всіх завдань проекту згідно плану.
3. Управління бюджетом: потрібно складати та погоджувати бюджети проектів, здійснювати моніторинг оплат та руху коштів під час здійснення проекту, збирати фінансові документи з підрядників.
4. Комунікація: потрібно ефективно спілкуватися із зацікавленими сторонами, членами команди, донорами та ін. щодо усіх питань, пов’язаних із плануванням, здійсненням та підготовкою звітності по проекту.
5. Ведення документації та звітності: потрібно вести усю документацію по проекту, збирати документи від підрядників, готувати звітність для донорів та фондів, зокрема описові (програмні) звіти, презентації тощо.
Вимоги до нашого кандидата:
● Відповідальність, креативність, багатозадачність, командна робота, орієнтація на результат● Аналогічний досвід на даній посаді● Відповідне володіння англійською мовою● Знання документообігу та звітування Ми пропонуємо:
● Отримання задоволення від робочої діяльності та адекватну винагороду● Можливість самореалізації, практичне застосування власних знань та навичок, постійне навчання та розвиток, вихід на нові рівні● Причетність до створення проєктів, котрі випереджають час.
Якщо Ви відчуваєте, що можете стати частиною нашої команди — зв’яжіться з нами, поспілкуємось детальніше.


Асистент проєктного менеджера


ГО «Вест Юкрейн Діджитал» шукає людину, яка виконуватиме різнопланові завдання та допомагатиме проектному менеджеру.

Ти підходиш нам, якщо:

● організований, у тебе все записано та структуровано;
● хочеш не просто розвиватися і вчиться новому, а прагнеш стати найкращим у своїй справі;
● не зупиняєшся перед перешкодами, і готовий ламати і руйнувати заради досягнення своєї мети;
● розумієш, що час та емоційний стан час керівника — важливий ресурс та за ним треба піклуватися

Тобі потрібні:

● впевнені знання користування ПК та сучасними програмами;
● вміння працювати з великим обсягом інформації та систематизувати її;
● бажання вчитися та розвиватися
● 
Ми пропонуємо:

● Адекватну винагороду
● Можливість самореалізації, постійне навчання та розвиток
● Перспективний вихід на позицію Проєктного менеджера CV можна надсилати на електронну пошту